Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

ÇİN DİLİ VE EDEBİYATI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

Tarih: 26/09/2018

凯里尼亚美国大学中文系学院课程表

FACULTY OF HUMANITIES DEPARTMENT OF CHINESE LANGUAGE AND LITERATURE

2018-2019 FALL SEMESTER TIMETABLE

Foundation

 

 

 

 

 

 

预科班

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

中文预科班

CLA

Chinese Foundation

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Monday-Tuesday-Wednesday-

09.00-12.00

A.2.12

中文预科班

CLA

Chinese Foundation

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Thursday-

Friday-

09.00-12.00

A..212

First Year

 

 

 

 

 

 

一年级

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

简单中文

CLL101

Basic Chinese I

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Thursday

星期四

12.00-15.00

A.2.12

听力

CLL105

Listening I

Sait Şahin

(S.S) 刘江

Friday

星期五

09.00-12.00

 

Lab-mis TNP

口语 lI

CLL103

Speaking I

Mihriban Bayiz

(M.B)

Wednesday

星期三

15.00-18.00

A.2.12

写作

CLL107

Basic Writing I

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Friday

星期五

15.00-18.00

A.2.12

英语选修课

EGL101

English I

-

 

 

 

         电脑选修课

COM103

Introduction Computer and ınformation systems

-

 

 

 

Second Year

 

 

 

 

 

 

二年级

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

现代汉语 I

CLL201

Intermediate Chinese I

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Thursday

星期四

15.00-18.00

A.2.12

口语 III

CLL203

Speaking III

Mihriban Bayiz

(M.B)

Tuesday

星期二

12.00-15.00

A.2.12

阅读 I

CLL 205

Reading and Comprehension I

Sait Şahin

(S.S) 刘江

Monday

星期一

12.00-15.00

A.2.12

中国文化 I

CLL213

Chinese Society and Culture I

Sait Şahin

(S.S) 刘江

Monday

星期一

09.00-12.00

 

A.1.9

写作

CLL 207

Writing I

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Friday

星期五

09.00-12.00

 

A.1.3

中国历史

CLL215

Chinese society and history

Mihriban Bayiz

           (M.B)

Friday

星期五

12.00-15.00

A.2.12

TURK001

 

 

 

 

 

Online

NH001

 

 

 

 

 

Online

Third Year

 

 

 

 

 

 

三年级

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

高级口语

CLL 303

Advanced Chinese Speaking I

Sait Şahin

(S.S) 刘江

Wednesday

星期三

09.00-12.00

Lab-mis TNP

高级阅读

CLL 301

Advanced Chinese Reading I

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Tuesday

星期二

15.00-18.00

A.2.12

中国文学

CLL 305

Chinese Literature I

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Wednesday

星期三

12.00-15.00

A.2.12

翻译

CLL 307

Translation of Culture and Thought Texts

Sait Şahin

(S.S) 刘江

Thursday

星期四

09.00-12.00

A.1.8

中国哲学

 

CLL309

Chinese philosophy and Art

Mihriban Bayiz

(M.B)

Friday

             星期五

09.00-12.00

             A.3.1

Fourth Year

 

 

 

 

 

 

四年级

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

毕业论文

CLL403

Dissertation I

Sait Şahin

(S.S) 刘江

Tuesday

星期二

10.00-13.00

Milleniyum kütüphanesi

GAU

现代汉语

CLL 401

Modern ChineseI

Sait Şahin

(S.S) 刘江

Monday

星期一

        12.00-15.00

             OFFİCE

翻译

CLL 405

Translation I

Mihriban Bayiz

(M.B)

Thursday

星期四

09.00-12.00

             A.3.1

中国文学

CLL 407

Chinese Literature III

Mihriban Bayiz

(M.B)

Friday

星期五

15.00-18.00

A.1.7

专业翻译

CLL409

Special field Translation

 

Mihriban Bayiz

(M.B)

Monday

星期一

15.00-18.00

A.2.12