Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

Tarih: 26/09/2018

FACULTY OF HUMANITIES

DEPARTMENT OF ENGLISH LANGUAGE AND LITERATURE

2018-2019 ACADEMIC YEAR FALL SEMESTER TIMETABLE

 

First Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

ELIT 111

ELIT 101

Effective Communication Skills

Speaking Skills I

Olga OKAN

Tuesday

15.00-

18.00

A1.7

 

ELIT 123

ELIT 103

Advanced Reading Skills

Reading Skills I

Salima HÜSEYNOVA

Thursday

09.00-12.00

A1.7

 

ELIT 115 ELIT 105

Contextual Grammar I

Grammar I

Saman HASHEMIPOUR

Monday

15.00-

18.00

A1.7

 

ELIT 117 ELIT 107

Written Communication of Ideas

Writing Skills I

Saman HASHEMIPOUR

Tuesday

12.00-15.00

A3.1

 

ELIT 119

ELIT 110

Introduction to British History

British History

Emine SONAL

Wednesday

15.00-

18.00

A3.5

 

ELIT 113

 

Turkish: Writing

 

Ramazan ÇAKIR

 

Thursday

 

14.00-

17.00

 

Freedom

Independence

 

 

 

 

 

 

 

Second Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

ELIT 201

Critical Reading

Salima HÜSEYNOVA

Thursday

12.00-15.00

A1.7

 

ELIT 203

Literary Theory and Criticism I

Ayşe MUHTAROĞULLARI

Monday

09.00-12.00

A1.7

 

ELIT 205

Introduction to Literature

Emine SONAL

Wednesday

09.00-12.00

A1.7

 

ELIT 207

Life and Society in Britain

Saman HASHEMIPOUR

Tuesday

09.00-12.00

A1.7

 

ELIT 209

Literary Research Techniques

Emine SONAL

Friday

12.00-15.00

A1.7

 

 

 

 

 

 

 

Third Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

ELIT301

British Poetry and Prose I

Emine SONAL

Friday

09.00-12.00

A1.7

 

ELIT303

British Novel I

Saman HASHEMIPOUR

Wednesday

12.00-15.00

A1.7

 

ELIT305

British Drama I

Saman HASHEMIPOUR

Thursday

15.00-

18.00

A1.7

 

ELIT307

Translation I

Nazife AYDINOĞLU

Tuesday

15.00-

18.00

Office

 

ELIT309

American Drama

Ayşe MUHTAROĞULLARI

Wednesday

15.00-

18.00

A1.7

 

 

 

 

 

 

 

Fourth Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

 

 

Room

 

ELIT401

British Poetry and Prose III

Ayşe MUHTAROĞULLARI

Tuesday

15.00-

18.00

A1.5

 

ELIT403

British Novel III

Emine SONAL

Tuesday

12.00-15.00

A1.7

 

ELIT405

British Drama III

Saman HASHEMIPOUR

Monday

12.00-15.00

A1.7

 

ELIT407

American Poetry

Emine SONAL

Thursday

12.00-15.00

TP204