Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

MÜTERCİM VE TERCÜMANLIK 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

Tarih: 26/09/2018

First Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

TRA 101

Public Speaking I

Olga Okan

Tuesday

15.00-18.00

A 1.7

 

TRA 103

Reading Skills I

Nazife Aydınoğlu

Friday

12.00-15.00

A 1.5

 

TRA 105

Listening &Note Taking I

Salima Hüseynova

Monday

12.00-15.00

A 1.5

 

TRA 107

Comparative Structure I

Salima Hüseynova

Tuesday

12.00-15.00

A 1.5

 

TRA 109

Writing Skills I

Olga Okan

Wednesday

15.00-18.00

A 1.5

 

BUS 103

Introduction to Computers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Second Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

TRA 201

Lexicology

Nazife Aydinoglu

Friday

09.00-12.00

A 1.5

 

TRA 203

Western Civilizations

Nazife Aydinoglu

Wednesday

12.00-15.00

A 1.5

 

TRA 205

Contemporary Western Literature I

Nazife Aydınoğlu

Thursday

09.00-12.00

A 1.5

 

TRA 207

Introduction  to Translation

Recep Songün

Monday

09.00-12.00

A 1.5

 

TRA 209

Writing Skills in Turkish  

Ramazan Çakır

Thursday

14.00-17.00

 

 

NH 001

National History I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Third Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

TRA 301

Discourse Analysis

Recep Songün

Monday

15.00-18.00

A1.5

 

TRA 303

Translation for Business

Recep Songün

Thursday

15.00-18.00

A 1.5

 

TRA 305

Translation for Law

Olga Okan

Tuesday

09.00-12.00

A 1.5

 

TRA 307

Onsight Interpreting

Olga Okan

Thursday

12.00-15.00

A 1.5

 

TRA 309

Research Techniques in Translation

Recep Songün

Tuesday

15.00-18.00

In Office

 

Elective II

GERM 101

German I

Mehmet Arslan

Friday

15.00-18.00

A 1.5

 

 

 

 

 

 

 

Fourth Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

TRA 401

Literary Translation I

Nazife Aydınoğlu

Tuesday

15.00-18.00

In Office

 

TRA 403

Simultaneous Interpreting II

Olga Okan

Monday

12.00-15.00

Millennium Conference Hall

 

TRA 405

Project in Translation

Nazife Aydınoğlu

Thursday

15.00-18.00

In-Office

 

TRA 407

Translation for Dubbing and Subtitling

Olga Okan

Wednesday

09.00-12.00

A 1.5

 

Elective III