Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ FİNAL PROGRAMI

Tarih: 03/01/2019

14.01.2019

 

 

 

 

 

Monday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 119

ELIT 110

Introduction  to British History

British History

Emine SONAL

9:00-10.00

A1.7

 

ELIT 201

Critical Reading

Salima HÜSEYNOVA

10:30-11:30

A1.7

 

ELIT 309

American Drama

Ayşe MUHTAROĞULLARI

14:00-16:00

A1.7

 

ELIT 407

American Poetry

Emine SONAL

12:00-14:00

A1.7

 

NH001

National History

Online

17.00-17.45

See the timetable

 

 

 

 

 

 

15.01.2019

 

 

 

 

 

Tuesday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 103

ELIT 123

Reading Skills I/ Advanced Reading Skills

Salima HÜSEYNOVA

14:00-15:00

A1.7

 

ELIT 207

Life and Society in Britain

Saman HASHEMIPOUR

12:00-13:30

A1.7

 

ELIT 301

British Poetry and Prose I

Emine SONAL

9:00-10:30

A1.7

 

ELIT401

British Poetry and Prose III

Ayşe MUHTAROĞULLARI

15:30-17.00

A1.7

 

ELIT 307

Translation I

Nazife AYDINOĞLU

15:00-17:00

In Office

 

 

 

 

 

16.01.2019

 

 

 

 

 

Wednesday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 105 ELIT 115

 

Grammar I / Context.Grammar I

 

Saman HASHEMIPOUR

09:00-10:30

A1.7

 

ELIT 209

Literary Research Techniques

Emine SONAL

10.30-12.00

A1.7

 

ELIT 405

British Drama III

Saman HASHEMIPOUR

13:00-14:30

A1.7

 

ELIT 303

British Novel I

Saman HASHEMIPOUR

15:00-16:30

A1.8

17.01.2019

 

 

 

 

 

Thursday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 101/ ELIT 111

Speaking Skills I Effective Communication Skills

Olga OKAN

11.00-13.00

A1.5

 

ELIT 205

Introduction  to Literature

Emine SONAL

12:00-13:30

A1.7

 

ELIT 403

British Novel III

Emine SONAL

14:00-16:00

A1.7

 

ELIT 113

Writing Skills in Turkish

Ayşe DALYAN

13:00-15:00

(FREEDOM)

18.11.2018

 

 

 

 

 

Friday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 107

ELIT 117

Writing Skills I/ Written Communication of Ideas

Saman HASHEMIPOUR

10.30-12.00

A1.7

 

ELIT 203

Literary Theory and Criticism I

Ayşe MUHTAROĞULLARI

09:00-10:30

A1.7

 

ELIT 305

British Drama I

Saman HASHEMIPOUR

15:00-16:30

A1.7