Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2018-2019 Yaz Dönemi Psikoloji Ders Programı

Tarih: 07/02/2019

 

FACULTY OF HUMANITIES

DEPARTMENT OF PSYCHOLOGY (TURKISH)

2018-2019 SPRING SEMESTER TIMETABLE

 

First Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Days

Time

Room

 

TPSY102

Psikolojiye Giriş II

Recep Recepov

MONDAY

09;00-12:00

A3.1

 

TPSY104

İngilizce Psikoloji Terminolojisi

Recep Recepov

TUESDAY

12;00-15:00

A3.1

 

TSOC104

Sosyolojiye Giriş

Elmira ahmadova

WEDNESDAY

09;00-12:00

A1.3

 

EFL102

İngilizce II.

Section 3

Salima Huseynova

THURSDAY

12;00-15:00

A1.3

 

EFL102

İngilizce II

Section 6

Salima Huseynova

THURSDAY

15;00-18:00

A1.3

 

TURK002

Türkçe II

 

 

 

 

 

BIL 104

Bilgisayar ve Bilişim Sistemlerine Giriş II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Second Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Days

Time

Room

 

TPSY204

Biyolojik Davranış Temelleri

Şerife İncirlili Celik

TUESDAY

12;00-15:00

A1.3

 

TPSY218

İstatistik ve Araştırma Yöntemleri I

Dilara ALTAN

WEDNESDAY

15;00-18:00

A1.3

 

TPSY240

Klinik Psikoloji I

Asu Atun

TUESDAY

15;00-18:00

A1.3

 

TPSY284

Deneysel Psikoloji

Dilara ALTAN

MONDAY

09;00-12:00

A1.3

 

TCS202

İletişim Becerileri II

Recep Recepov

FRIDAY

09;00-12:00

A1.3

 

NH002

Tarih II

 

 

 

 

Third Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Days

Time

Room

 

TPSY312

Psikoloji Tarihi ve Etik

 Recep Recepov

THURSDAY

09;00-12:00

A1.3

 

TPSY348

Danışmanlık ve Psikoterapi

Dilara ALTAN

FRIDAY

09;00-12:00

A1.8

 

TPSY338

Sağlık Psikolojisi

Şerife İncirlili Celik

THURSDAY

15;00-18:00

A3.1

 

TPSY344

Klinik Psikoloji II

Dilara ALTAN

FRIDAY

TUESDAY

15;00-18:00

09;00-12:00

A1.3

A1.3

Fourth Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Days

Time

Room

 

 

TPSY401

Tez I

Tutku Akter

MONDAY

09;00-12:00

A1.8

 

 

TPSY478

 

Uygulamalı Psikolojide Özel Konular

 

Elmira Ahmadova

MONDAY

15;00-18:00

A1.3

 

TPSY342

Psikopatoloji

Şerife İncirlili Celik

WEDNESDAY

12;00-15:00

A1.3

 

TPSY322

Gelişim Psikolojisi II

Dilara ALTAN

WEDNESDAY

09;00-12:00

A1.8

 

TPSY318

İstatistik ve Araştırma Metotları II

Asu Atun

 

WEDNESDAY

 

15;00-18:00

 

LAB

 

TPSY 402

Tez  II

Tutku Akter

MONDAY

09;00-12:00

A1.8

 

FACULTY OF HUMANITIES

DEPARTMENT OF PSYCHOLOGY (ENGLISH)

2018-2019 SPRING SEMESTER TIMETABLE

First Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Days

Time

Room

 

PSY101

Introduction to Psychology I

Parisa G. Khoshkar

WEDNESDAY

15;00-18:00

A3.1

 

PSY102

Introduction to Psychology II

Parisa G. Khoshkar

MONDAY

15;00-18:00

A3.1

 

PSY104

English for Psychology

Parisa G. Khoshkar

WEDNESDAY

12;00-15:00

A3.1

 

SOC104

Introduction to Sociology

Elmira Ahmadova

THURSDAY

09;00-12:00

A3.1

 

EGL102

Development of Writing Skills

Salima Huseynova

FRIDAY

09;00-12:00

A3.1

 

COMP104

Computer Applications

 

 

 

 

 

TURK002

Turkish II

 

 

 

 

 

TFL102

Turkish as a Foreign Language II

 

 

 

 

Second Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Days

Time

Room

 

PSY204

Biological Basis of Behavior

Şerife İncirlili Celik

MONDAY

15;00-18:00

A1.8

 

PSY211

Research Design in Psychology

Gabriel Nweke

MONDAY

12;00-15:00

A3.1

 

PSY218

Statistics and Research Methods I

Gabriel Nweke

TUESDAY

15;00-18:00

A1.8

 

PSY221

Developmental Psychology I

Mouhammad h. a alsharef

THURSDAY

12;00-15:00

A1.8

 

PSY240

Clinical Psychology I

Şerife İncirlili Celik

FRİDAY

12;00-15:00

A1.8

 

PSY284

Experimental Psychology

Gabriel Nweke

FRİDAY

15;00-18:00

A1.8

 

CS202

Communication Skills II

Ayşe Muhtaroğulları             

TUESDAY

09;00-12:00

A1.8

 

CS201

Communication Skills I

Ayşe Muhtaroğulları             

MONDAY

12;00-15:00

A1.8

 

NH002

National History II

 

 

 

 

Third Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Days

Time

Room

 

PSY312

Ethics and History of Psychology

Asu Atun

THURSDAY

15;00-18:00

A1.8

 

 

 

 

PSY338

Health Psychology

Şerife İncirlili Celik

MONDAY

12;00-15:00

A1.3

 

PSY344

Clinical Psychology II

Şerife İncirlili Celik

THURSDAY

FRİDAY

12;00-15:00

12;00-15:00

A3.1

A3.1

 

PSY348

Counseling and Psychotherapy

Dilara ALTAN

TUESDAY

12;00-15:00

A1.8

Fourth Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Days

Time

Room

 

PSY401

Final Dissertation I

Gabriel Nweke

WEDNESDAY

 

15;00-18:00

 

A1.8

 

 

PSY478

Special Topics in Applied Psychology

Elmira Ahmadova

FRİDAY

12;00-15:00

A1.3

 

PSY318

Statistics and Research Methods II

Gabriel Nweke

 

THURSDAY

 

15;00-18:00

 

LAB

 

 

PSY476

Criminology

Elmira Ahmadova

TUESDAY

09;00-12:00

A3.1

 

PSY352

Social Psychology II

Tutku Akter

THURSDAY

09;00-12:00

A1.8

 

PSY342

Psychopathology

Aysın Sınal

 TUESDAY

15;00-18:00

A3.1

 

PSY 402

Final Dissertation II

Gabriel Nweke

WEDNESDAY

 

15;00-18:00

 

A1.8