Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2018-2019 Yaz Dönemi İngiliz Dili ve Edebiyatı Ders Programı

Tarih: 08/02/2019

 

FACULTY OF HUMANITIES

DEPARTMENT OF ENGLISH LANGUAGE AND LITERATURE

2018-2019 ACADEMIC YEAR - SPRING SEMESTER TIMETABLE

 

First Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

ELIT 102

 

ELIT 122

Speaking Skills II

Aural and Oral Skills Development

Ayşe MUHTAROĞULLARI

Wednesday

12.00 - 15:00

A 1.7

 

ELIT 104

ELIT 124

Reading Skills II

Textual Analysis

Salima HÜSEYNOVA

Friday

12.00 - 15:00

A 1.7

 

ELIT 106

ELIT 126

Grammar II

Contextual Grammar II

Salima HÜSEYNOVA

Tuesday

09:00 - 12:00

A 1.7

 

ELIT 108

 

ELIT 128

Writing Skills II

Academic Thinking and Writing

Saman HASHEMIPOUR

Wednesday

15:00 - 18:00

A 1.7

 

 

 

 

 

 

 

Second Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

ELIT 202

American History and Culture

Saman HASHEMIPOUR

Monday

15:00 - 18:00

TP206

 

ELIT 204

Literary Theory and Criticism II

Ayşe MUHTAROĞULLARI

Thursday

12.00 - 15:00

A 1.10

 

ELIT 206

Mythology

Emine SONAL

Tuesday

09:00 - 12:00

A 1.5

 

ELIT 208

The Short Story

Emine SONAL

Wednesday

09:00 - 12:00

A 1.7

 

 

 

 

 

 

 

Third Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

ELIT 302

British Poetry and Prose II

Emine SONAL

Friday

09:00 - 12:00

A 1.7

 

ELIT 304

British Novel II

Saman HASHEMIPOUR

Wednesday

09:00 - 12:00

A3.1

 

ELIT 306

British Drama II

Saman HASHEMIPOUR

Thursday

09:00 - 12:00

A 1.7

 

ELIT 308

Translation II

Emine SONAL

Thursday

15:00 - 18:00

A 1.7

 

ELIT 315

Morphology (Elective)

Emine SONAL

Monday

12.00 - 15:00

A 1.7

 

 

 

 

 

 

 

Fourth Year

 

 

 

 

 

 

 

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

 

ELIT 402

British Poetry and Prose IV

Ayşe MUHTAROĞULLARI

Tuesday

12:00 - 15:00

A 1.7

 

ELIT 404

British Novel IV

Emine SONAL

Thursday

12.00 - 15:00

A 1.7

 

ELIT 406

British Drama IV

Ayşe MUHTAROĞULLARI

Monday

15:00 - 18:00

A 1.7

 

ELIT 408

American Novel

Saman HASHEMIPOUR

Tuesday

15:00 - 18:00

A 1.7