Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2018-2019 Yaz Dönemi Çin Dili ve Edebiyatı Ders Programı

Tarih: 11/02/2019

 

凯里尼亚美国大学中文系学院课程表

FACULTY OF HUMANITIES DEPARTMENT OF CHINESE LANGUAGE AND LITERATURE

2018-2019 SPRING SEMESTER TIMETABLE

Foundation

 

 

 

 

 

 

预科班

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

中文预科班

CLB

Chinese Foundation

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Monday-Tuesday-Wednesday-

09.00-12.00

A.2.12

中文预科班

CLB

Chinese Foundation

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Thursday-

Friday-

09.00-12.00

A.212

First Year

 

 

 

 

 

 

一年级

Code

Course Name

Lecturer

Date

Time

Room

简单中文

CLL102

Basic Chinese II

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Monday

12.00-15.00

A.212

听力

CLL106

Listening II

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Tuesday

14.00-17.00

A.212

口语 lI

CLL104

Speaking II

Mihriban Bayiz

(M.B)

Friday

09.00-12.00

A2.7

读书杂志

CLL 110

Reading Newspapers and Magazines

Mihriban Bayiz

(M.B)

Thursday

12.00-15.00

A.212

写作

CLL108

Basic Writing II

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Wednesday

15.00-18.00

A.212

英语选修课

EGL101

English I

-

 

 

 

电脑选修课

COM103

Introduction Computer and ınformation systems

-

 

 

 

Second Year

 

 

 

 

 

 

二年级

Code

Course Name

Lecturer

 

 

 

现代汉语 I

CLL202

Intermediate Chinese II

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Monday

09.00-12.00

TP104

口语 III

CLL204

Speaking IV

Mihriban Bayiz

(M.B)

Monday

15.00-18.00

TP205

阅读 I -中国文化 I

CLL 206

Reading and Comprehension II

 

 

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Wednesday

12.00-15.00

A.212

中国文化

CLL214

Chinese Society and Culture II

Mihriban Bayiz

(M.B)

Tuesday

15.00-18.00

A1.10

写作

CLL 208

Writing II

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Friday

14.00-17.00

A.212

中国历史

CLL216

Newspaper and Magazine

(Elective)

Mihriban Bayiz

(M.B)

Thursday

15.00-18.00

TP206

TURK001

 

 

 

 

 

 

NH001

 

 

 

 

 

 

Third Year

 

 

 

 

 

 

三年级

Code

Course Name

Lecturer

 

 

 

高级口语

CLL 304

Advanced Chinese Speaking II

Mihriban Bayiz

(M.B)

Friday

15.00-18.00

A2.7

高级阅读

翻译-翻译

CLL 302- CLL 308

 

Advanced Chinese Reading II-

Special Field Translations

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Thursday

15.00-18.00

A2.12

中国文学

CLL 306

Chinese Literature II

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Wednesday

15.00-18.00

A1.10

Fourth Year

 

 

 

 

 

 

四年级

Code

Course Name

Lecturer

 

 

 

现代汉语

CLL 402

Modern ChineseII

Bokoi Konokbaev

(B.K) 包克

Monday

15.00-18.00

A2.12

翻译--中国文学

CLL406- CLL 408

Translation II- Chinese Literature IV

Mihriban Bayiz

(M.B)

Friday

12.00-15.00

TP104

 

 

CLL 404

Dissertation II

Gülşah Yılmaz

(G.Y) 古沙河

Office Hours

 

Office