Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2018-2019 BAHAR DÖNEMİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI VİZE SINAV TARİHLERİ

Tarih: 28/03/2019

 

FACULTY OF HUMANITIES

DEPARTMENT OF ENGLISH LANGUAGE AND LITERATURE

2018-2019 ACADEMIC YEAR - SPRING SEMESTER

MIDTERM EXAM TIMETABLE

 

08.04.2019

 

 

 

 

 

Monday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 104

ELIT 124

Reading Skills II

Textual Analysis

Salima HÜSEYNOVA

15:00-16:00

A 1.8

 

ELIT 202

American History and Culture

Saman HASHEMIPOUR

15:00-16:30

A 1.7

 

 

ELIT 308

 

Translation II

 

Emine SONAL

 

09:30 - 11:00

A 1.7

 

 

ELIT 408

American Novel

Saman HASHEMIPOUR

11:30-13:00

A 1.7

 

 

COMP 103

Introduction to Computer

Online

See the relevant timetable!

09.04.2019

 

 

 

 

 

Tuesday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 102

 

ELIT 122

Speaking Skills II

Aural and Oral Skills Development

Ayşe MUHTAROĞULLARI

15:00-16:30

A 3.1

 

ELIT 208

The Short Story

Emine SONAL

12:00-13.30

A 1.7

 

 

ELIT 304

British Novel II

Saman HASHEMIPOUR

09:30 - 11:00

A 1.7

 

 

ELIT 406

British Drama IV

Ayşe MUHTAROĞULLARI

15:00-16:30

A 3.1

 

NH002

National History II

Online

See the relevant timetable!

 

10.04.2019

 

 

 

 

 

Wednesday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 106

ELIT 126

Grammar II

Contextual Grammar II

Salima HÜSEYNOVA

 15:00-16:00

A 1.8

 

ELIT 204

Literary Theory and Criticism II

Ayşe MUHTAROĞULLARI

14.00 – 15:30

A 1.7

 

ELIT 306

British Drama II

Saman HASHEMIPOUR

09:00 - 10:30

A 1.7

 

 

ELIT 404

British Novel IV

Emine SONAL

11:00 - 12:30

A 1.7

 

11.04.2019

 

 

 

 

 

Thursday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 108

 

ELIT 128

Academic Writing Skills II

Academic Thinking   and Writing

Saman HASHEMIPOUR

15:00-16:30

A 1.8

 

ELIT 206

Mythology

 

 

Emine SONAL

 

09:00 - 10:30

 

A 1.7

 

 

ELIT 315

Morphology (Elective)

Emine SONAL

15:00-16:30

A 1.7

 

ELIT 402

British Poetry and Prose IV

Ayşe MUHTAROĞULLARI

12:00 - 13:30

A 1.7

12.04.2019

 

 

 

 

 

Friday

Code

Course Name

Lecturer

Time

Room

 

ELIT 302

British Poetry and Prose II

 

Emine SONAL

 

 

12:00 - 13:30

 

 

A 1.7